2020 - sikereink

Iskolánk a 2020-as kompetencia eredmények alapján idén a legjobb lett!

A legjobbiskola.hu összesítése alapján, a kompetencia mérések eredményét figyelembe véve első az iskolák rangsorában.

Köszönjük diákjainknak, tanárainknak és a szülőknek!

Improving one place on last year’s result, based on legjobbiskola.hu assessment, taking competence test results into account our school is national best in front of Ibolya utcai Általános Iskola and Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium.

Thank you to all students, teachers and parents!

December 5-én tartották az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium 2+1 elnevezésű versenyének döntőjét.

A nyolcadik osztályból két diákunk, Ágh Cecília és Galambos Lili is bejutott a döntőbe, ahol Cili 5., Lili 8. helyezést ért el. A verseny legjobbjai a gimnázium szóbeli felvételijén maximális pontot kapnak majd.

Gratulálunk a diákoknak és Gy. Molnár Kadosa felkészítő tanárnak!

The final of the 2+1 contest organised by ELTE Apáczai High School was held on the 5th of December. Two of our eighth graders, Cecília Ágh and Lili Galambos got into the final, where Cili came 5th and Lili 8th. The top contestants will be given maximum score on the verbal entrance test. Congratulations to our students and their coach teacher Kadosa Gy. Molnár.