2021 - sikereink

Különdíj Országos Angol Versmondó versenyen

Molnár Szofi első osztályos diákunk különdíjat nyert az Országos Angol Versmondó versenyen. Szívből gratulálunk!

Szofi Molnár of year 1 won the Special Prize at the National Poem Recital Competition. Our warmest congratulations!

Forrás:

Újabb siker az Irány az Apáczai! versenyen

Balogh Bendegúz 1., Tallósy Áron 4. helyezett lett az Irány az Apáczai! matematika versenyén. Az eredmény azt jelenti, hogy automatikusan maximális szóbeli pontszámot kapnak majd a felvételin. Gratulálunk a diákoknak és Reményi Gizella tanárnőnek!

Bendegúz Balogh took 1st place and Áron Tallósy came 4th in Irány az Apáczai! Math contest, which automatically calls for maximum scores at the oral entrance exam. Congratulations to the students and their teacher Gizella Reményi!

Forrás

Ágh Cecília, nyolcadik osztályos diákunk az Olimpici Grand Prix kupán (országos verseny) vett részt szombaton, ahol lány párbajtőr kategóriában 5. helyezést ért el. Gratulálunk!

Cecília Ágh of year 8 took 5th place in the girls’ epee on the National Olimpici Grand Prix last Saturday. Congratulations!

Az idei, Oktatási Hivatal által összeállított országos angol célnyelvi mérésen:

a 6. osztály 93%-ot,

a 8. osztály 95,5%-ot ért el.

Gratulálunk!