Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkban bevezettük az Online Ebédrendelő felületet. Az erre szolgáló weboldalon kényelmesen, otthonról intézhetik gyermekük étkezéssel kapcsolatos ügyeit, amelyhez hozzáférést biztosítunk minden szülőnek. A felületen lehetőségük van az étkezések megrendelésére, az étkezési díjak bankkártyával történő kiegyenlítésre, valamint az étkezések lemondására.

A felületet a https://menza.szmiskola.hu címen érik el.

Regisztrálás:
Első lépésként a szülőnek regisztrálnia kell a felületen a bejelentkező oldalon található Regisztrálás gombra kattintva. A megjelenő ablakban az összes mező kitöltése kötelező. A legördülő menüpontok segítséget adnak. Kérjük, hogy gyermekét ( gyermekeit ) is regisztrálja a felületen. A rendszer ezt felajánlja. Minden gyermeket külön kell regisztrálni, ahol testvérek vannak. A további gyerekeket az Adatok / Felhasználó fülön lehet teljesíteni.

Bejelentkezés:
A belépéshez a regisztrációnál megadott email címet és jelszót használja!

Ebédrendelés:
Bejelentkezés után az Étlap menüpontban megjelenő étlapon választhatja ki a kívánt ételeket. A megrendelés folyamatának leírása az étlap felett található.  A megrendelés két hét időtartamra szóljon! Ha minden napra kiválasztotta az ételeket, akkor a Megrendelés feladása gombra kattintva tudja megrendelésének értékét bankkártyával kiegyenlíteni az ellenőrzés után. Megrendelése csak a fizetés után válik véglegessé.

A gyerekek a névre szóló kártyájukat szept. 2-án az osztályfőnöküktől kapják meg, és az étkezés befejezésével visszaadják a tanáruknak. Ez alól a 7-8. osztályos tanulók kivételek, ők a kártyát maguknál tarthatják, de vigyázni kell rá! A kártya elvesztésének költség vonzata van. A kártya csak az ebédhez kell, a reggeli és az uzsonna e nélkül is elfogyasztható, amennyiben meg van rendelve.

Felhívjuk a figyelmet az erdei iskolák időpontjára, ezért az alábbiak szerint kérjük a megrendelést az alsó tagozatos gyerekek számára az első két hétre:
1. megrendelés: aug. 27 – 30-ig ( étkezés: szept. 2-től 13-ig )
2. megrendelés: szept. 9 – 13-ig. ( étkezés: szept. 16-tól 27-ig )

( Az 1-2.-os gyerekek erdei iskolában vannak szept. 18 – 20-ig, a 3-4. osztályosok erdei iskolában vannak szept. 23- 25-ig, erre az időszakra nem kell étkezést rendelni! )

A dél-angliai tanulmányút résztvevői számára szintén nem kell étkezést rendelni szept. 30 – okt. 4-ig.

Minden megrendelésnek határideje van, erre kérjük, hogy figyeljenek a kedves Szülők!
Az étkezési időszak előtti héten el kell küldeni a megrendelést!
A rendelési határidő közelgő lejáratáról a rendszer üzenetet küld Önöknek.

A lemondás menete:
A menüsorból válassza ki a Lemondás menüpontot. A listából válassza ki azokat a napokat, a dátum előtt lévő jelölőnégyzetek segítségével, amelyeket le szeretne mondani, majd válassza a jobb felső sarokban lévő Lemondás gombot. Kérjük – az ételpazarlás elkerülése érdekében – hiányzás esetén akkor is mondja le gyermeke étkezését, ha az étkezést kedvezményesen veszi igénybe. Étkezést lemondani előző munkanap 9:00 óráig lehet.

Ha bármilyen nehézséget, vagy hibát észlelnek, kérjük, jelezzék a weboldalon található Kapcsolat menüpont alatt.

Kedvezmény:
A 3 vagy több gyereket nevelő családok az étkezés árából kedvezményt kapnak. Ehhez ki kell tölteni az emailben kiküldött nyilatkozatot, és az iskola email-címére kérjük visszaküldeni.

Üdvözlettel:
az iskola vezetősége