Boldog iskolaudvar

Kedves Gyerekek!

Szeretnélek Titeket megkérni, hogy törődjetek velem, hogy sokáig szép környezetben, balesetmentesen tudjatok játszani.

1. Kérlek, hogy felügyelet nélkül, soha ne gyere ki az udvarra!
  2. Játsszatok együtt, fogadjatok be mindenkit a játékba, de közben figyeljetek is egymásra!
  3. A többieket is engedjétek játszani!
  4. Amikor véget ért a szünet, rendezett sorokban sétáljatok be az épületbe!
  5. Mindig szóljatok a felnőttnek, ha játék közben valamilyen baj ér Titeket, vagy ha bánt valami!
  6. A mászókára mindig csak olyan magasságba mássz föl, ahol biztonságban érzed magad, és kérlek, ne ugrálj le róla!
  7. A gyűrűről csak akkor szabad lábat beakasztva lelógni, ha a tenyered leér a földig!
  8. A focipályán 12:30 és 14:30 óra között csak akkor focizz, ha csöndben tudsz maradni, mivel az ovisok ekkor alszanak, kérlek, ne zavard őket a pihenésben!
  9. A libikókát egyszerre csak ketten használjátok, hogy még sokáig és baleset nélkül élvezhessétek a mérleghintázást!
  10. A várat közös játékra használd, mindenkit engedj a játékokhoz, és ne lökdösődj! Itt ne labdázz, ne mássz a szélére, és vigyázz alatta csak az 1-2.osztályosok férnek el!
  11. A csúszdán csak lecsúszni szabad, csimpaszkodni, visszafelé felfutni balesetveszélyes!
  12. Ne felejtsd el, hogy a mobiltelefonodat csak hazainduláskor kapcsolhatod be!
  13. Amikor véget ért a szünet, illetve a délutáni játék, a játékokat szedd össze, hogy másnap is élvezhesd a játékot!
  14. Amikor érted jöttek, és hazaindulsz, köszönj el a rád vigyázó nevelőtől! Ellenőrizd, megvan-e a kabátod, pulóvered, táskád!
  15. Vigyázz a növényekre, ne tördeld le őket! A tavaszi ültetés után gondozd és ápold a virágokat!
  16. A szemetet mindig a szemetesbe dobd be! Óvd a tisztaságom!
  17. A padokat, székeket, asztalokat a helyükről engedély nélkül ne mozdítsd el, illetve foglalkozás után tedd vissza a helyükre!
  18. A focipálya labdahálójába ne kapaszkodj bele, ne rángasd, mert kinyúlik és nem lesz alkalmas a labdafogásra.

Köszönöm, hogy meghallgattál, kérlek, tarts be kéréseimet!